چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی

در دنیای امروزی که رقابت های فروش بسیار بالا است، تبلیغات جایگاه ویژه ای دارد. دنیای فروش، دنیای تبلیغات رنگارنگ است. اگر برای کسب و کارتان، از این تبلیغات رنگارنگ بهره بگیرید، قطعا در این رقابت برنده خواهید شد.

تبلیغات انواع گوناگونی دارد. از تبلیغات رسانه ای گرفته تا تبلیغات بصری دیگری همچون استفاده از بنرهای تبلیغاتی، کاتالوگ ها و ساک های دستی چاپی، همگی در جذب مخاطب تاثیر گذارند. در بین تبلیغات گفته شده، استفاده از ساک های دستی چاپی نقش مهمی در تبلیغات برند شما خواهند داشت. در ادامه با چاپ ساک دستی و مزایای آن، آشنا می شوید.

چرا چاپ ساک دستی روش مناسبی برای تبلیغات است؟

هر نوع تبلیغی، یک اثر در ذهن مخاطب می گذارد. چاپ ساک دستی، از آن دسته تبلیغاتی است که اثرات ماندگاری دارد. فرض کنید که کالای خاصی دارید و یا می خواهید برندتان را به مشتریان خود معرفی کنید. در این صورت، می توانید از ساک های دستی که نام برند و یا تبلیغ شما روی آن چاپ شده است، استفاده کنید.

مشتریان بعد از این که ساک دستی را دریافت کردند، آن ها را به خانه های خود می برند. در این صورت نه تنها در همان لحظه که ساک دستی را به مشتری داده اید، نظرش را جلب کرده اید، بلکه مشتری در خانه چندین بار دیگر، ساک دستی را می بیند و به طور ناخواسته، تبلیغات شما، در ذهن وی مرور می شود. از این رو چاپ ساک دستی، برای برندهایی که می خواهند ماندگاری در اذهان مشتری هایشان داشته باشند، مناسب است.

مورد دیگری که ساک دستی های تبلیغاتی را محبوب تر کرده است، تبلیغات متحرک آن است. درواقع افرادی که از ساک دستی برندهای مختلف استفاده می کنند، در رفت و آمدهای خود، ساک دستی را در معرض دید هزاران نفر قرار می دهند. از این رو استفاده از ساک دستی های تبلیغاتی، اثر مثبتی در تبلیغات خواهد داشت.

ساک دستی ها انواع مختلفی دارند و با جنس های مختلف و متریال های گوناگونی ساخته می شوند. برخی از متداول ترین آنها عبارتند از ساک دستی سوزنی، ساک دستی کاغذی و ساک دستی واتر.

در چاپ ساک دستی چه نکاتی باید رعایت شود؟

- حواستان باشد در چاپ ساک دستی، طرح چاپ شده، از قسمت هایی که چسب می خورد یا بریده می شود، نیم میلی متر فاصله داشته باشد تا طرح شما ناقص نشود.

- استفاده از فونت های مناسب که با ابعاد ساک دستی همخوانی دارد، تاثیر مثبتی در جذابیت ساک دستی ایجاد خواهد کرد.

- از آن جایی که ممکن است تقارن در هنگام چسب زدن و برش ساک دستی، رعایت نشود، از چاپ ساک دستی هایی که با قرار گرفتن دو بخش مجزا، تشکیل می شوند خودداری کنید.

- برای این که چاپ ساک دستی با کیفیت باشد، از عکس های با کیفیت استفاده کنید تا خروجی کارتان ایده آل باشد.

- برای چاپ ساک دستی، تصویر خود را به صورت پی دی اف و یا فرمت jpg با رزولوشن بالا ذخیره کنید و به مسئول چاپ تحویل دهید.

- از طراحی هایی که باعث مصرف زیاد مرکبات می شود، خودداری کنید. طرح تمپلات از این دسته است. تمپلات از انواع طرح هایی است که زمینه یک رنگ و مصرف مرکبات زیادی دارند. از این رو این طرح ها هزینه های بیشتری نسبت به طرح های ساده دارند.

- حواستان باشد در قسمتی که قرار است پانچ برای دسته ساک ایجاد شود، هیچ متنی قرار نگیرد.

- بهترین مکان برای نوشتن و چاپ تصاویر در مرکز ساک دستی است. حواستان باشد در مکان هایی که خط تای مورب زده می شود، هیچ نوشته ای قرار نگیرد.

- حتما از یک طراح خوب برای طراحی ساک دستی کمک بگیرید.

ابعاد ساک دستی تبلیغاتی

در ابتدا ساک دستی ها در یک صفحه چاپ می شوند و سپس قسمت هایی از آن ها برش می خورد و تا می شود. در نهایت ساک دستی با ابعاد های 16*22 سانتی متر، 23*23 سانتی متر، 35*23 سانتی متر، 36*48 سانتی متر و 35*50 سانتی متر، تهیه می شود. ساک دستی ها به صورت افقی و عمودی تهیه می شوند و سایزهای بزرگتری هم در موارد خاص دارند.

ویژگی های ساک دستی

- رزولوشن تصویر چاپ شده باید حداقل 300 dpi باشد تا تصویر چاپ شده، جذابیت لازم برای مخاطبان را داشته باشد.

- طراحی روی تصویر باید جذاب باشد و در عین سادگی، برند یا هدف از تبلیغات کالای شما را مشخص کند.

- ساک دستی تبلیغاتی خوب، قابلیت حمل اجسام سنگین تا 7 کیلو را دارد.

- از ویژگی های مثبت ساک های دستی، قابلیت بازیافت آن ها است. این ساک ها می توانند به جای پلاستیک ها استفاده شوند و به راحتی پس از تخریب، بازیافت شوند.

جهت سفارش طراجی و چاپ ساک دستی با ما تماس بگیرید

نوشته شده توسط: مدیر سایت